
TECH mozaika Octogon Black Matt 29,5x29,5
Marka
Seria
Gwarancja w miesiącach
24
Właściwości
Właściwości
| Marka | INTERMATEX |
|---|---|
| Seria | INTERMATEX Mosaic |
| Rozmiar | 29,5x29,5 cm |
| Materiał | Ceramika |
| Charakterystyka | Gresowa, Mrozoodporne, Na siatce |
| Zastosowanie | Płytki ścienne, Płytki podłogowe |
| Grubość | 7.00 mm |
| Waga / szt. | 1.0300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| Taric | 69073000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię

