TETRA taboret łazienkowy 42x41x27cm, biały
- Akcesoria łazienkowe | Siedziska i taborety | Taborety
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 420x410x270 mm |
| Szerokość | 420 mm |
| Wysokość | 410 mm |
| Głębokość | 270 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Siedzisko / Taboret łazienkowy |
| Nośność | 100.0000 kg |
| Waga / szt. | 2.0180 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341040553 |
| Taric | 39249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
2872
Kod producenta
8003341040553
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
37
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
biały
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







