TISA wanna wolnostojąca 150x75cm, biały
- Wanny, wanny z hydromasażem, brodziki i odpływy liniowe | Wanny | Wolnostojące
Wanna wolnostojąca TISA, stanie sie nieprzeciętną dominantą każdej lazienki. Jej minimalistyczny design podkreśla dyskretny przelew szczelinowy
Zestaw zawiera:
• Regulowane nóżki
• Zestaw odływowy z korkiem klik-klak
• Syfon
Objaśnienie
Akryl
Wanny i brodziki akrylowe sa wykonane z akrylu marki. W porównaniu z koekstrudowanymi (współwytłaczanymi) deskami akrylowymi, które mają bardziej miękką powierzchnię i są mniej odporne na chemikalie, akryl produkowany metodą odlewania, jest barwiony w masie, jednolity i trwały kolorystycznie, nieporowaty o wysokiej trwałości powierzchniowej. Ma gładką powierzchnię z minimalnym ryzykiem poślizgu i dobrze tłumi dźwięki spadającej wody.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 150x75x70 cm |
| Długość | 1500 mm |
| Szerokość | 750 mm |
| Wysokość | 700 mm |
| Objętość | 220.00 l |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Akryl |
| Kształt | Wolnostojące |
| Instalacja | Wolnostojąca / przyścienna |
| Średnica odpływu | 50 mm |
| Nośność | 300.0000 kg |
| Grubość materiału | 4 mm |
| Zestaw zawiera | Korek, Syfon, Zestaw odpływowy, Regulowane nóżki |
| Waga / szt. | 50.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913875236 |
| Taric | 39221000 |
| Gwarancja | 2 lata |















