- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Wolnostojące umywalki
Kompozyt (lany marmur) - materiał termoizolacyjny, którego zalety docenisz w każdym dotyku.
Kompozyt, to jednorody, stały materiał. Wykonany jest ze specjalnej mieszanki mielonego wapienia, piasku szklanego, żywicy epoksydowej i barwników. Charakterystycznym znakiem produktów kompozytowych, to stałosć materiału i nieprzeciętny design.
Wykorzystuje się do produkcji brodzików prysznicowych, wanien i umywalek.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 56,5x85x36,2 cm |
| Szerokość | 565 mm |
| Wysokość | 850 mm |
| Głębokość | 362 mm |
| Kolor | Biały mat |
| Materiał | Kompozyt |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Do postawienia |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Owalny/Elipsa |
| Waga / szt. | 67.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590729001874 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
TR565
Kod producenta
8590729001874
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Biały Mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię














