- Umywalki, miski WC i bidety | Umywalki | Nablatowe umywalki
• Pokryta wodoodporną nano-warstwą, która ułatwia czyszczenie.
• Przeznaczona wyłącznie do użytku w budynkach
• W zestawie z korkiem klik-klak w tym samym kolorze
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 44x14,5 cm |
| Średnica | 440 mm |
| Szerokość | 440 mm |
| Wysokość | 145 mm |
| Głębokość | 440 mm |
| Kolor | Beżowy |
| Materiał | Beton |
| Instalacja | Do postawienia |
| Typ umywalki | Umywalka nablatowa |
| Ilość otworów na baterię | Bez otworu |
| Przelew | NIE |
| Kształt | Okrągły |
| Zestaw zawiera | Korek |
| Waga / szt. | 9.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913886409 |
| Taric | 68109900 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
AR437
Kod producenta
8590913886409
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
brązowy
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






