UC-10 T wentylator łazienkowy z wyłącznikiem czasowym, osiowy, 8W, wylot 100mm, czarny
- Ogrzewanie, wentylacja | Wentylatory | Średnica wylotu 100 mm
- Funkcja TIMER (T) uruchamia się za pomocą przycisku i wyłącza się automatycznie po upływie określonego czasu.
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | UC WENTYLATOR |
| Rozmiar | 150x150x77,5 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 78 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 100 mm |
| Moc | 8.00 W |
| Przepływ powietrza | 110.00 m3/godz |
| Hałas | 26.00 dB |
| Prędkość | 2200 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 4 m |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy |
| Waga / szt. | 0.6120 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248082617 |
| Taric | 84145995 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
01202100
Kod producenta
8422248082617
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





