UC-10 TH wentylator łazienkowy osiowy z hygrosatem, osiowy, 8W, wylot 100mm, biały
- Ogrzewanie, wentylacja | Wentylatory | Średnica wylotu 100 mm
• Sześć regulowanych poziomów wydajności (1050 - 2200 obr./min)
• Sześć regulowanych poziomów wilgotności (30 - 80%)
• Sześć regulowanych stopni timera 1 - 20 min.
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | UC WENTYLATOR |
| Rozmiar | 150x150x77,5 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 150 mm |
| Głębokość | 78 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 100 mm |
| Moc | 8.00 W |
| Przepływ powietrza | 110.00 m3/godz |
| Hałas | 26.00 dB |
| Prędkość | 2200 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 4 m |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy, Czujnik wilgotności |
| Waga / szt. | 0.6200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248079860 |
| Taric | 84145995 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







