UC-12 T wentylator łazienkowy z wyłącznikiem czasowym, osiowy, 12W, wylot 120mm, biały
- Ogrzewanie, wentylacja | Wentylatory | Średnica wylotu 120 mm
• Timer (T): uruchamiany przyciskiem i automatycznie wyłączany po upływie ustawionego czasu.
Właściwości
| Marka | CATA |
|---|---|
| Seria | UC WENTYLATOR |
| Rozmiar | 175x175x85 mm |
| Szerokość | 175 mm |
| Wysokość | 175 mm |
| Głębokość | 85 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Plastik |
| Średnica rury | 120 mm |
| Moc | 12.00 W |
| Przepływ powietrza | 205.00 m3/godz |
| Hałas | 26.00 dB |
| Prędkość | 2200 obr/min |
| Max.długość rury wyciągowej | 4 m |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Napięcie | 230 V |
| Wyposażenie | Wył. czasowy |
| Waga / szt. | 0.6200 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8422248345132 |
| Taric | 84145995 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







