- Baterie i program prysznicowy | Prysznice | Uchwyty prysznica
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 32 mm |
| Wysokość | 19 mm |
| Głębokość | 35 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna |
| Wyposażenie | Stałe, Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.1300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913936067 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |






