VEGA szafka umywalkowa 62x50x43,6cm, 2 szuflady, biały
- Nowoczesna łazienka w rozsądnej cenie
Oszczędź kupując więcej

VEGA zestaw do łazienki, szerokość 97,5 cm, biały/dąb platin

VEGA zestaw łazienkowy,szerokość 125 cm, biały/dąb platin

VEGA zestaw łazienkowy, szerokosć 125 cm, biały/dąb platin
Opis Serii
Meble łazienkowe z serii VEGA to meble nowoczesne i estetyczne w korzystnej cenie. Szafki pod umywalkę i słupki dostępne są w kolorze biały połysk lub dąb platin, wyraźny chromowy uchwyt można wymienić na czarny. Zestaw można uzupełnić efektownym blatem w kolorze dąb platin.
Meble są dostarczane zmontowane, gotowe do natychmiastowej instalacji.
Cichy domyk
Szuflady naszych mebli wyposażone są w prowadnice z systemem powolnego i cichego domyku. Wystarczy jedno pchnięcie i szuflada domknie się sama, cicho i delikatnie.
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | VEGA I |
| Rozmiar | 62x50x43,6 cm |
| Szerokość | 620 mm |
| Wysokość | 500 mm |
| Głębokość | 436 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | MDF/laminat |
| Instalacja | Zawieszane na ścianie |
| Typ szafki | Szuflady |
| Typ umywalki | Umywalka |
| Wyposażenie | Cichy domyk |
| Zestaw zawiera | Uchwyt |
| Zestaw nie zawiera | Umywalka |
| Waga / szt. | 11.9800 kg |
| EAN | 8590913918018 |
| Taric | 94036090 |
| Gwarancja | 2 lata |












