- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie umywalkowe | Baterie umywalkowe podtynkowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | VERSI |
| 3D model | TAK |
| Głębokość | 186 mm |
| Kolor | Czarny mat |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Design |
| Instalacja | Podtynkowa |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 25 mm |
| Waga / szt. | 3.0630 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913987687 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








