- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Baterie wannowe naścienne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | VERSI |
| 3D model | TAK |
| Szerokość | 213 mm |
| Wysokość | 111 mm |
| Głębokość | 136 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Design |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Rodzaj przełącznika | Ciśnieniowy |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Waga / szt. | 2.9730 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913987731 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 6 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












