- Styl Retro do twojej łazienki
Opis Serii
Styl retro jest teraz na czasie. Baterie VIENNA z białą dźwignią przywołuje atmosferę starych czasów, nie rezygnując na nowoczesny komfort użytkowania. W serii VIENNA Dostępne w chromie i brązie.

Rozszerzona gwarancja szczelności baterii
AntiCalc
Funkcja antykamień sprawia, że słuchawka lub deszczownia jest odporna na osadzanie się kamienia i łatwa w czyszczeniu – wystarczy przetrzeć dłonią i kamień się wykruszy.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | VIENNA |
| 3D model | TAK |
| Wysokość | 1291 mm |
| Głębokość | 455 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Retro |
| Instalacja | Ścienna 150 mm |
| Rodzaj sterowania | Dźwignia |
| Średnica głowicy | 35 mm |
| Zestawy prysznicowe | Z baterią |
| Funkcje prysznica | Deszcz |
| Wymiar przekroju drążka | Średnica 18 mm |
| Wyposażenie | AntiCalc |
| Waga / szt. | 7.3800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913866814 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 5 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
VO138BR
Kod producenta
8590913866814
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
Gwarancja w miesiącach
60
Kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








