- Meble, lustra i oświetlenie | Lustra | Lustra z oświetleniem | Okrągłe lustra
Oszczędź kupując więcej

Zestaw łazienkowy VIERA 100, dąb Alabama / biały mat

WAVE 90 zestaw łazienkowy, lewa, biała/dąb Alabama

VISO okrągłe lustro z oświetleniem LED, ø 80cm, półką, biały mat
Parametry techniczne :
• Pobór mocy: 30 W
• Liczba diod LED: 96/m
• CRI (Ra): >80
• Napięcie zasilania: 12 V
• Sterownik LED: 230 V/12 V, IP44
• Sterowanie oświetleniem: za pomocą zewnętrznego przełącznika
Objaśnienie
Kolor LED: Neutralny
Do określenia koloru używa się terminu „temperatura chromatyczna“, której wartość podawana jest w jednostkach Kelvin (K). Neutralna barwa emitowana jest w zakresie 4000 - 5000 K. Takie światło jest neutralne w odczuciu, jest najbardziej zbliżone do światła dziennego. Nie zniekształca postrzegania kolorów oświetlanych przedmiotów, dlatego nadaje się do pomieszczeń mieszkalnych , kuchni i łazienek.

Ochrona przed korozją
Lustro z ochroną przed korozją (nie zawiera miedzi).
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | VISO |
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 80 cm |
| Średnica | 800 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Typ lustra | Lustro z oświetleniem |
| Kształt | Okrągła |
| Sterowanie oświetleniem | Nie zawiera |
| Stopień ochrony | IP44 |
| Kolor LED | Neutralny (4 000 - 5 000 K) |
| Luminacja | 2250 lm |
| Żywotność (LED) | 30000 godzin |
| Wyposażenie | Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 9.1700 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913885617 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
















