- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Węże elastyczne
Wężyk w oplocie, nierdzewny
• Na obu końcach gwint nakrętno-nakrętny
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 40 cm |
| Długość | 400 mm |
| Kolor | Brąz |
| Rozmiar gwintu | FxF 1/2"x1/2" |
| Waga / szt. | 0.1300 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913855061 |
| Taric | 73269050 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33413
Kod producenta
8590913855061
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






