Wąż przyłączeniowy nierdzewny FxM 3/8"x3/8", 120cm
- Materiały instalacyjne i narzędzia | Akcesoria | Węże elastyczne
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 120 cm |
| Długość | 1200 mm |
| Kolor | Chrom |
| Rozmiar gwintu | FxM 3/8"x3/8" |
| Waga / szt. | 0.1100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913807503 |
| Taric | 73269050 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33012
Kod producenta
8590913807503
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


