- Meble, lustra i oświetlenie | Lustra | Lustra bez oświetlenia
- wysokość samego lustra: 72 cm
- możliwość dodania el. folia grzewcza pod lustrem przed jego zaparowaniem
Proste i praktyczne lustro z serii WEGA, to kompromis pomiędzy zwykłym lustrem, a szafką lustrzaną. Prosty design ze szklaną półką pasuje do każdej nowoczesnej łazienki. Dostępne z uchwytami w kolorze chrom i czarny mat.
Marka
Symbol
60092-5B
Kod producenta
8590913888212
Seria
Czas do dostawy
0
Gwarancja w miesiącach
24
Właściwości
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | WEGA |
| Rozmiar | 50x80 cm |
| Szerokość | 500 mm |
| Wysokość | 800 mm |
| Kolor ramy | Czarny |
| Typ lustra | Lustro z półką |
| Kształt | Prostokątna |
| Wyposażenie | Półka, Ochrona przed korozją |
| Waga / szt. | 5.6740 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913888212 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






