Wieszak do kabiny prysznicowej, podwójny
- Akcesoria łazienkowe | Program druciany | Do kabin prysznicowych | Haki i półki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Seria | CHROM LINE |
| Rozmiar | 25x85x75 mm |
| Szerokość | 25 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Głębokość | 75 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Do zawieszenia |
| Waga / szt. | 0.0900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913836923 |
| Taric | 83025000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
37030
Kod producenta
8590913836923
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







