- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
- Klejone za pomocą dwustronnej taśmy klejącej, która gwaratuje wyjątkową trwałość połączenia, niezawodnie zastępuje śruby i inne sposoby trwałego połączenia
- Przed kliejeniem upewnij się, że powierzchnia nie jest brudna, zakurzona albo tłusta
- Rozmiary: podstawa 90x44x2 mm, uchwyt 135x85 mm
Samoprzylepne akcesoria łazienkowe są idealnym rozwiązaniem w przypadku, ze nie chcesz wiercić w płytkach.
Taśma samoprzylepna dobrze przylega do różnych powierzchni i umożliwia łatwe usunięcie akcesoriów bez pozstawiania śladów i uszkodzeń.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 140x110x30 mm |
| Szerokość | 140 mm |
| Wysokość | 110 mm |
| Głębokość | 30 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Klejenie |
| Zestaw zawiera | 3M Taśma samoprzylepna |
| Waga / szt. | 0.2800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913920455 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
33211
Kod producenta
8590913920455
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
czarny
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






