- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | PIRENEI |
| Rozmiar | 143x95x100 mm |
| Szerokość | 143 mm |
| Wysokość | 95 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy, Wieszak na papier toaletowy z półką |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.8100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913130014 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








