- Ogrzewanie, wentylacja | Akcesoria do grzejników | Suszarki na ręczniki, wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 600x220x80 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Kolor | Biały |
| Materiał | Stal |
| Waga / szt. | 1.2280 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913942709 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1306-09B
Kod producenta
8590913942709
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
kolor
biały
Zapytaj o produkt
Opinie o Wieszak na ręczniki na grzejnik 214x600mm, biały
5.00
Liczba wystawionych opinii: 1
51
40
30
20
10
Kliknij ocenę aby filtrować opinie
Napisz swoją opinię








