- Ogrzewanie, wentylacja | Akcesoria do grzejników | Suszarki na ręczniki, wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 600x220x80 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 80 mm |
| Głębokość | 220 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal |
| Waga / szt. | 1.2280 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913942693 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
1306-09N
Kod producenta
8590913942693
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








