Wieszak podwójny, brąz
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozmiar | 46x30x24 mm |
| Szerokość | 46 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 24 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Stop |
| Kształt | Retro |
| Rodzaj | Wieszak podwójny |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.0130 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913864230 |
| Taric | 83024200 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
10087
Kod producenta
8590913864230
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







