WILMA mydelniczka, zielony
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Mydelniczki do postawienia
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Seria | WILMA |
| Rozmiar | 122x30 mm |
| Średnica | 122 mm |
| Szerokość | 122 mm |
| Wysokość | 30 mm |
| Głębokość | 122 mm |
| Kolor | Zielony |
| Materiał | Ceramika |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.2850 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341306109 |
| Taric | 69120081 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
WL1107
Kod producenta
8003341306109
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
zielony
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię







