Nasz bestseller
WISA spłuczka do WC Start/Stop 6(4,5-6) L, biały
- Materiały instalacyjne i narzędzia | Podłączenie WC | Spłuczki toaletowe
Oszczędź kupując więcej

Kompakt WC, przycisk 4,5/6l, odpływ pionowy, biały
524,00 zł brutto/1szt.
Właściwości
| Marka | WISA |
|---|---|
| Rozmiar | 33,8x42x13,4 cm |
| Szerokość | 338 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Głębokość | 134 mm |
| Kolor | Biały |
| Rozmiar gwintu | 3/8" |
| Waga / szt. | 3.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8711778096462 |
| Taric | 39229000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Symbol
8050427701
Kod producenta
8711778096462
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię





