- Akcesoria łazienkowe | Lusterka kosmetyczne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | TAK |
| Rozmiar | 180x250x360 mm |
| Średnica | 140 mm |
| Długość | 275 mm |
| Szerokość | 180 mm |
| Wysokość | 250 mm |
| Głębokość | 360 mm |
| Kolor | Brąz |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Lusterko kosmetyczne |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.6500 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207015892 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XP012
Kod producenta
8592207015892
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Brąz
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












