- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 168 mm |
| Wysokość | 85 mm |
| Głębokość | 132 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Na brzeg wanny |
| Waga / szt. | 4.4100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913831492 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
5106
Kod producenta
8590913831492
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię












