- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 160 mm |
| Wysokość | 50 mm |
| Głębokość | 83 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Instalacja | Na brzeg wanny |
| Wysokość wypływu wody | 30 mm |
| Waga / szt. | 1.4900 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8015385610333 |
| Taric | 84818011 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
BD30051
Kod producenta
8015385610333
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
37
70
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








