- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 152 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna |
| Waga / szt. | 2.1000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913997815 |
| Taric | 84818019 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






