- Baterie i program prysznicowy | Baterie | Baterie wannowe | Wylewki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 70 mm |
| Wysokość | 52 mm |
| Głębokość | 180 mm |
| Kolor | Złoty |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Ścienna |
| Przepływ (3 bar) | 17.000 l/min |
| Waga / szt. | 0.8000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913887321 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
BO417
Kod producenta
8590913887321
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
120
Gwarancja w miesiącach
24
kolor
złoty
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






