- Akcesoria łazienkowe | Lusterka kosmetyczne
• Trzykrotne powiększenie
• Napięcie: 100-240 V, IP44
• Bezpośrednie podłączenie do sieci elektrycznej za pomocą listwy zaciskowej zamontowanej w ścianie.
• Wyposażone w czujnik dotykowy.
• Barwa światła LED: 6500 K (zimna)
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Średnica | 200 mm |
| Długość | 365 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Kolor | Czarny |
| Materiał | Mosiądz |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Lusterko kosmetyczne |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 2.0100 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913983979 |
| Taric | 70099100 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






