Nasz bestseller
- Akcesoria łazienkowe | Kosze i pojemniki łazienkowe | Kosze na śmieci | Kosze na śmieci obłe
Wewnętrzny pojemnik
Kosz zawiera wewnętrzny wyjmowany pojemnik z wyrzymałego tworzywa sztucznego, co zapewnia wygodniejszą obsługę.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 170x243x230 mm |
| Średnica | 170 mm |
| Szerokość | 170 mm |
| Wysokość | 243 mm |
| Głębokość | 230 mm |
| Objętość | 3.00 l |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Kosz do 6 litrów |
| Instalacja | Do postawienia |
| Wyposażenie | Kosze s pedałem, Pojemnik wewnętrzny |
| Waga / szt. | 0.5470 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913128974 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



