- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Mydelniczki
- Klej nie wchodzi w skład zestawu
- Jeżeli planujesz montaż za pomocą klejenia, zalecamy zakup zestawu montażowego do klejenia (MS287) oraz kleju Mamut, dostępnych w zakładce Akcesoria.
Objaśnienie
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 110x55x105 mm |
| Szerokość | 110 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Mydelniczka |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.4400 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913122835 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






