- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 98x377x98 mm |
| Szerokość | 98 mm |
| Wysokość | 377 mm |
| Głębokość | 98 mm |
| Kolor | Miedź |
| Materiał | Stal |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.3330 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913128981 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię



