- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Dozowniki mydła
PVD powłoka
PVD (Physical Vapour Deposition) to nowoczesna technologia barwienia powierzchni nakładaniem cienkich warstw z fazy gazowej. Efekt jest uzyskiwany w komorze próżniowej i powstaje przy pomocy obróbki parowej w wysokiej temperaturze. Taki sposób obróbki jest przyjazny środowisku.
Po zastosowaniu technologii PVD powstaje jedna z najtrwalszych powłok, która jest odporna na kwasy, korozję i wysokie temperatury, na mechaniczne uszkodzenia i zarysowania. Na powierzchni nie pozostają odciski palców.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 75x145x100 mm |
| Szerokość | 75 mm |
| Wysokość | 145 mm |
| Głębokość | 100 mm |
| Kolor | Złoty mat |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 200 ml |
| Wyposażenie | Powłoka PVD |
| Waga / szt. | 0.5730 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207032844 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XR103GB
Kod producenta
8592207032844
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
Złoty mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








