- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
W zestawie

X-ROUND uchwyty do szklanych półek 8mm, chrom (1 szt.)
128,40 zł / szt.

Półka 300x100x8mm, szkło mleczne (1 szt.)
56,10 zł / szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 300x55x120 mm |
| Długość | 300 mm |
| Szerokość | 300 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.9000 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913976247 |
Marka
Symbol
XR009-03
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






