- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
W zestawie

X-ROUND uchwyty do szklanych półek 8mm, chrom (1 szt.)
128,40 zł / szt.

Półka 800x100x8mm, szkło mleczne (1 szt.)
94,30 zł / szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 800x55x120 mm |
| Długość | 800 mm |
| Szerokość | 800 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.8500 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913976285 |
Marka
Symbol
XR009-07
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






