- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe stojące | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy | Stojaki i wieszaki | Stojaki z uchwytem na papier toaletowy
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-ROUND |
| Rozmiar | 150x420x150 mm |
| Średnica | 150 mm |
| Szerokość | 150 mm |
| Wysokość | 420 mm |
| Głębokość | 150 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na papier toaletowy |
| Instalacja | Do postawienia |
| Waga / szt. | 0.3650 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913132216 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








