- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Dozowniki mydła
- Klej nie wchodzi w skład zestawu
- Jeżeli planujesz montaż za pomocą klejenia, zalecamy zakup zestawu montażowego do klejenia (MS287) oraz kleju Mamut, dostępnych w zakładce Akcesoria.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-SQUARE |
| Rozmiar | 80x190x133 mm |
| Szerokość | 80 mm |
| Wysokość | 190 mm |
| Głębokość | 133 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Dozownik |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Objętość dozownika mydła | 230 ml |
| Waga / szt. | 0.7180 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207009594 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XQ100
Kod producenta
8592207009594
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
31
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






