- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
W zestawie

X-SQUARE uchwyt do półki 8mm, chrom (1 szt.)
147,90 zł / szt.

Półka 200x100x8mm, szkło mleczne (1 szt.)
55,30 zł / szt.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-SQUARE |
| Rozmiar | 200x55x120 mm |
| Długość | 200 mm |
| Szerokość | 200 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 120 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.7150 kg |
| Opakowanie | 2 szt. |
| EAN | 8590913976599 |
Marka
Symbol
XQ009-02
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






