- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC
- Klej nie wchodzi w skład zestawu
- Jeżeli planujesz montaż za pomocą klejenia, zalecamy zakup zestawu montażowego do klejenia (MS287) oraz kleju Mamut, dostępnych w zakładce Akcesoria.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-SQUARE |
| Rozmiar | 95x360x140 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Wysokość | 360 mm |
| Głębokość | 140 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Szkło |
| Kształt | Kanciaste |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.8580 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207009631 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XQ301
Kod producenta
8592207009631
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
17
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








