- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Haczyki i wieszaki
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-STEEL |
| Rozmiar | 16x16x55 mm |
| Szerokość | 16 mm |
| Wysokość | 16 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.0850 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207004940 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XS203
Kod producenta
8592207004940
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






