- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe | Program druciany
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-STEEL |
| Rozmiar | 270x40x110 mm |
| Długość | 270 mm |
| Szerokość | 270 mm |
| Wysokość | 40 mm |
| Głębokość | 110 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz, Stal nierdzewna |
| Kształt | Druciany |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Nośność | 0.7500 kg |
| Waga / szt. | 0.8510 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207011948 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XS603
Kod producenta
8592207011948
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
2
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






