- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Półki & Koszyki łazienkowe
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-STEEL |
| Rozmiar | 600x55x130 mm |
| Długość | 600 mm |
| Szerokość | 600 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 130 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna, Szkło |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Półka |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.6970 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207008948 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XS601
Kod producenta
8592207008948
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






