- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Pojemniki, szczotki do WC | Akcesoria łazienkowe stojące | Szczotki do toalet stojące
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-STEEL |
| Rozmiar | 95x380x105 mm |
| Szerokość | 95 mm |
| Wysokość | 380 mm |
| Głębokość | 105 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Szczotka WC |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 1.0000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207012051 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XS300
Kod producenta
8592207012051
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








