- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Jednoramienne wieszaki na ręczniki
- Klej nie wchodzi w skład zestawu
- Jeżeli planujesz montaż za pomocą klejenia, zalecamy zakup zestawu montażowego do klejenia (MS287) oraz kleju Mamut, dostępnych w zakładce Akcesoria.
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Seria | X-STEEL |
| Rozmiar | 505x55x65 mm |
| Długość | 505 mm |
| Szerokość | 505 mm |
| Wysokość | 55 mm |
| Głębokość | 65 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: jedno ramię |
| Instalacja | Klejenie, Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.7000 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913946646 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 10 lat |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XS401
Kod producenta
8590913946646
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
120
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






