- Materiały instalacyjne i narzędzia | Zaślepki i rozety | Do ramion prysznicowych, zaworów kątowych, przyłączy kątowych
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Szerokość | 60 mm |
| Wysokość | 60 mm |
| Głębokość | 3 mm |
| Średnica | 60 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Mosiądz |
| Waga / szt. | 0.0800 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8590913913860 |
| Taric | 84819000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
SG311R
Kod producenta
8590913913860
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię








