Zasobnik na torebki papierowe 134x26x90 mm, stal nierdzewna polerowana
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Zasobniki sanitarne
Właściwości
| Marka | GEDY |
|---|---|
| Rozmiar | 134x26x90 mm |
| Szerokość | 134 mm |
| Wysokość | 26 mm |
| Głębokość | 90 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna polerowana |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3150 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003341112847 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
2330
Kod producenta
8003341112847
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
56
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna polerowana
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię


