- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria do przestrzeni publicznej PUBLIC | Zasobniki sanitarne
Właściwości
| Marka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmiar | 120x240x32 mm |
| Szerokość | 120 mm |
| Wysokość | 240 mm |
| Głębokość | 32 mm |
| Kolor | Stal nierdzewna mat |
| Materiał | Stal nierdzewna |
| Kształt | Kanciaste |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.3255 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8592207010620 |
| Taric | 73249000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
XP050
Kod producenta
8592207010620
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
Stal nierdzewna mat
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię






