ZERO wieszak na ręczniki 480mm, chrom
- Akcesoria łazienkowe | Akcesoria łazienkowe wiszące | Wieszaki na ręczniki | Jednoramienne wieszaki na ręczniki
Właściwości
| Marka | METAFORM |
|---|---|
| Seria | ZERO |
| Rozmiar | 480x51x55 mm |
| Długość | 480 mm |
| Szerokość | 480 mm |
| Wysokość | 51 mm |
| Głębokość | 55 mm |
| Kolor | Chrom |
| Materiał | Stal, Stop |
| Kształt | Obłe |
| Rodzaj | Wieszak na ręczniki: jedno ramię |
| Instalacja | Wiercenie |
| Waga / szt. | 0.6550 kg |
| Opakowanie | 1 szt. |
| EAN | 8003062096976 |
| Taric | 74182000 |
| Gwarancja | 2 lata |
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
UBC s.r.o.Więcej
Adres:
Mělnická 87Kod pocztowy: 250 65Miasto: Pakoměřice - BořanoviceKraj: CzechyAdres email: sapho@sapho.cz
Symbol
ZE420
Kod producenta
8003062096976
Seria
Produkt na zamówienie czas oczekiwania na dostawę z produkcji (dni):
0
Gwarancja w miesiącach
24
Kolor
chrom
Zapytaj o produkt
Napisz swoją opinię









